کانال تلگرام درگاه فیلم ایران

درباره ما

آژانس پخش و ارسال فیلم و فیلمنامه «درگاه فیلم ایران» بصورت غیر رسمی با نام «پخش گرانش» از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه ارسال و پخش کنندگی فیلم آغاز نمود. در طی این سال ها با کسب تجربه در زمینه پخش فیلم و همچنین مطالعات فشرده چندین ساله و تلاش در ایجاد ارتباط با شرکت های پخش جهانی راه خود را یافت. با شروع سال 1397 گروه تصمیم به آن گرفت که با ایجاد پرتابلی چند منظوره فعالیت خود را رسمیت ببخشد.

این پرتابل که در چندین پلن طراحی و در حال پیاده سازی است، بزرگترین هدف خود را بر مشاوره و ایجاد خط مشی حرفه ای در حوزه پخش بین المللی فیلم قرار داده است. شاید بتوان آخرین هدف درگاه را کسب در آمد دانست چرا که با مغفول بودن حلقه دانش در حوزه پخش، شاهد لطمات جبران ناپذیری به حوزه فیلم (بخصوص مدیوم فیلم کوتاه) و همچنین فیلمسازان ایرانی هستیم، که در این مسیر «درگاه فیلم ایران» سعی دارد در شروع کار، این حلقه ی مغفول ترمیم کند.

«درگاه فیلم ایران» ذبل شرکت حقوقی فیلمسازی «تصویر سازان عصر گرانش» سازوکاری حقوقی و رسمی داشته و از اینرو تمامی فعالیت‌ها با قرارداد رسمی و حقوقی انجام خواهد گرفت و فیلمساز (و یا نماینده رسمی فیلم و یا فیلمنامه) بدون کوچکترین نگرانی می تواند حق پخش و فروش فیلم و فیلمنامه خود را به این مجموعه حقوقی واگذار کند.

شما می‌توانید از لینک «روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران» شماره ثبت و موارد حقوقی ثبتی شرکت تصویرسازان عصر گرانش را مشاهده کنید.

شرکت فیلم سازی گرانش درگاه فیلم ایران Iran Film Port