تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

گزارش تصويري حضور فيلمسازان برگزيده در جشنواره بين‌ المللي «Grand OFF» لهستان

گزارش تصویری حضور فیلمسازان برگزیده در جشنواره بین‌ المللی «Grand OFF» لهستان
+ -

گزارش تصویری حضور فیلمسازان برگزیده در جشنواره بین‌ المللی «Grand OFF» لهستان

به گزارش «درگاه فیلم ایران» فیلمسازان منتخب دو مستنـد کوتاه، «سمفونی گره‌ها» به کارگردانی «حسین رنجبر شیرازی» و «قورقوشوم» به کارگردانی مشترک «حسین نجاری و فاطیما سیاحتی» و تهیه‌کنندگی «سید مجتبی حسینی الموسوی»، به نمایندگی از «درگاه فیلم ایران» در 16امین دوره جشنواره بین‌المللی «Grand OFF - World Independent Film Awards»، لهستان شرکت داشتند. گفتنی است اثر مستند کوتاه «بادام تلخ» به کارگردانی «مهناز ابراهیم‌زاده» نیز در این جشنواره بین‌المللی حضور داشته است.
 

جشنواره بین‌المللی «Grand OFF - World Independent Film Awards» رویدادی است بین‌المللی که با قدمت بالغ بر 16 سال، با هدف حمایت از سینمای مستقل و به چالش کشیدن فیلمسازان برای خلق آثار مبتکرانه و تامل برانگیز در مقیاسی جهانی، در لهستان برگزار شده و پذیرای آثار ارسالی از سراسر جهان در سه بخش «مستند»، «انیمیشن» و «داستانی» بوده است.
 
 
گفتنی است مستند کوتاه «فیکا و فیدان» به کارگردانی «دلاور دوستانیان» به پخش‌کنندگی «درگاه فیلم ایران» به مدیریت «علیمحمد اقبالدار» در پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «Grand OFF» لهستان، در دو بخش «بهترین فیلم مستند» و «بهترین تدوین» کاندید بوده است.
 
این جشنواره در تاریخ 3 دسامبر 2022 برابر با  12 آذر 1401 برگزار شده است.
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار