تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

نخستين اکران فيلمي با بازي عباس کيارستمي در جشنواره فيلم تصوير

نخستین اکران فیلمی با بازی عباس کیارستمی در جشنواره فیلم تصویر
+ -

نخستین اکران فیلمی با بازی عباس کیارستمی در جشنواره فیلم تصویر

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از دبیرخانه تصویرسال، سیف‌اله صمدیان دبیر نمایشگاه تصویر سال و جشنواره تصویر در نشست خبری که سه‌شنبه 29 بهمن در خانه‌ هنرمندان با حضور اهالی رسانه برگزار شد برنامه‌های هفدهمین دوره نمایشگاه تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر را تشریح کرد.
هفدهمین نمایشگاه و جشنواره تصویر سال با بخش ویژه چهل سال تهران با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران، با نمایش فیلم «آتابای» ساخته نیکی کریمی ساعت 19، روز جمعه دوم اسفند 1398 در خانه هنرمندان آغاز می‌شود.
دبیر نمایشگاه تصویر در این باره توضیح داد: ما در افتتاحیه، نمایش فیلم ویژه خودمان را از میان فیلم‌های جشنواره فجر خواهیم داشت. سال گذشته با فیلم «قصر شیرین» سیدرضا میرکریمی جشنوراه را افتتاح کردیم.
امسال هم فیلم «آتابای» نیکی کریمی را برای افتتاحیه انتخاب کرده‌ایم که عوامل و کارگردان فیلم حضور دارند تا توضیحاتی ارائه می‌دهند.
صمدیان توضیح داد: بهمن کیارستمی فیلم سوهانک را در اختیار تصویر سال گذاشته که تاکنون نمایش داده نشده است. این فیلم را که بهمن فیلمبرداری کرده، تدوین نشده است، اما همچنان از جذایبت و منحصر بودن خاصی برخوردار است. فیلم سوهانک در بهار 2020 در بزرگداشت کیارستمی در ژرژ پومپیدو نمایش داده می‌شود و پیش از آن برای نخستین‌بار در جشنواره فیلم تصویر نمایش داده خواهد شد.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار