تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

برگزيدگان جشنواره فيلم رضوي يزد اعلام شدند

برگزیدگان جشنواره فیلم رضوی یزد اعلام شدند
+ -

برگزیدگان جشنواره فیلم رضوی یزد اعلام شدند

به گزارش «درگاه فیلم ایران» در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی، برگزیدگان بخش اصلی و بخش جنبی فیلم داستانی معرفی و از آنان تجلیل شد.

از بین 314 اثر ارسالی به بخش داستانی سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی، 45 اثر به بخش داوری راه یافتند که پس از داوری توسط آقایان محمدرضا اصلانی، مهدی نادری، احمد پهلوانیان، محمد حسین فرج و خانم طیبه فلکیان برترین ها معرفی شدند.

بر اساس نظر هیئت داوران جشنواره؛ تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و مبلغ 80 میلیون ریال به فیلم "بازگشت" از استان گیلان به کارگردانی شهریار پورسیدجان اهدا شد.

دیپلم افتخار و مبلغ 60 میلیون ریال به فیلم "خوشحال و شاد و بیزارم" از استان تهران به کارگردانی ایمان برهانی تعلق گرفت. همچنین در بخش داستانی، دیپلم افتخار و مبلغ 40 میلیون ریال به فیلم "باربرها" از استان تهران به کارگردانی رضا حماسی و دیپلم افتخار و تقدیر هیئت داوران از فیلم "مثل بچه آدم" از استان تهران به کارگردانی آرین وزیردفتری رسید.

همچنین در بخش جنبی فیلم های داستانی، دیپلم افتخار و مبلغ 30 میلیون ریال از طرف آقای موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوان ایران به فیلم برداری برای مجموعه کارهای امین راستجو از استان یزد تعلق گرفت.

دیپلم افتخار و مبلغ 10 میلیون ریال به فیلم "استخوان" از استان تهران به کارگردانی غلامرضا حیدری به خاطر رمزآفرینی در روایت ، همچنین دیپلم افتخار و مبلغ 10 میلیون ریال به طراحی صحنه فیلم"چتر خاکستری" از استان اصفهان به ملیکا غلامی، دیپلم افتخار و مبلغ 10 میلیون ریال به فیلم "لحظه آخر" از استان قم به کارگردانی جابر نوروزی بابت روایت عکاسانه در سینما و همچنین دیپلم افتخار طراحی صحنه به فیلم "لباس سفید" از استان یزد به ابوالفضل سلیمی دربرزی اهدا شد.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار