تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اولین حضور فیلم کوتاه «اروریست» در 19 امین دوره جشنواره بین المللی IAWRT هند 2024

اولین حضور فیلم کوتاه «اروریست» در 19 امین دوره جشنواره بین المللی IAWRT هند 2024
+ -

اولین حضور فیلم کوتاه «اروریست» در 19 امین دوره جشنواره بین المللی IAWRT هند 2024

به گزارش «درگاه فیلم ایران» فیلم کوتاه داستانی «اروریست» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «سودابه مجیدی» و پخش‌کنندگی «درگاه فیلم ایران» به مدیریت «علیمحمد اقبالدار»، اولین حضور خود را در 19 امین دوره جشنواره بین المللی «IAWRT Asian Women’s Film Festival» هند تجربه خواهد کرد.

گفتنی است که، فیلم کوتاه تجربی «باره» به نویسندگی و کارگردانی «شبنم میرزایی» به پخش کنندگی «درگاه فیلم ایران» به مدیریت «علیمحمد اقبالدار» در 18 امین دوره از این جشنواره بین المللی حضور داشته است.

IRAN FILM PORT (An Iranian Films Agency and Distribution) announces formally and proudly that the short film named "Errorist", directed and produced by "Soudabeh Majidi" has been officially selected at "19th IAWRT Asian Women’s Film Festival" in India 2024. This film is being distributed by "IRAN FILM PORT" company, under the supervision of "ALIMOHAMMAD EGHBALDAR".

جشنواره «IAWRT Asian Women’s Film Festival» رویدادی بین‌المللی است که با قدمتی بالغ بر 19 سال و با تمرکز بر آثار خلق شده توسط هنرمندان زن، در عرصه‌ی هنر و صنعت سینما، هر ساله به مناسبت روز جهانی زن در هند برگزار می‌شود. جشنواره فیلم «IAWRT» در سال 2005 تاسیس شده است و طی سال‌ها فعالیت و تلاشی آگاهانه برای به نمایش گذاشتن روایت‌هایی که توسط فیلم‌سازان زن آسیایی بیان شده است، کوشیده تا قدمی محکم در راستای تثبیت نقش زنان در سطح جهانی بردارد.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است که: «تحت کنترل یک کامپیوتر و دستورات آن دو نفر مشغول به کار هستند. فردی که می خواهد از چرخه تکراری این دستورات خارج شود از سیستم حذف شده و فرد دیگری جای او را پر خواهد کرد»
از عوامل این فیلم می‌توان به: فیلمنامه نویس و کارگردان: سودابه مجیدی، فیلمبردار: محمد فرهادی پور، صداگذار: علی عابدی، گریم: عهدیه تیموری، تدوینگر: محمد درکاهی، جلوه های ویژه: محمد درکاهی، طراح پوستر: فائزه حسن پور، دستیار اول محمد خوش نژاد دستیار دوم علی کاشی منشی صحنه  فاطمه کاظمی نیا و بازیگران: علی ریاحی، نیروانا سقاوی و فاطمه کاظمی نیا اشاره کرد.
این جشنواره در تاریخ 7 تا 9 مارچ 2024 برگزار خواهد شد.
 
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار