تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

کسب جایزه مستند کوتاه «پل اتریشی» احمد آزاد در17 امین دوره جشنواره Grand OFF لهستان 2023

کسب جایزه مستند کوتاه «پل اتریشی» احمد آزاد در17 امین دوره جشنواره Grand OFF لهستان 2023
+ -

کسب جایزه مستند کوتاه «پل اتریشی» احمد آزاد در17 امین دوره جشنواره Grand OFF لهستان 2023

«درگاه فیلم ایران» با افتخار اعلام می‌دارد که برای سومین سال متوالی توانسته به نمایندگی از ایران در جشنواره بین المللی «Grand OFF - World Independent Film Awards» لهستان حضور یابد. مستند کوتاه «پل اتریشی» به کارگردانی «احمد آزاد» و تهیه‌کنندگی «راحیل ایلکا» به پخش کنندگی «درگاه فیلم ایران» به مدیریت «علیمحمد اقبالدار»، پس از حضور خود در بخش «بهترین فیلمبرداری» در 17 امین دوره جشنواره بین المللی «Grand OFF - World Independent Film Awards» لهستان نائل به کسب جایزه بین المللی این دوره از جشنواره شد.

لازم به ذکر است تنها پنج فیلم به نمایندگی از ایران در این جشنواره حضور یافته اند و «پل اتریشی» تنها فیلمی بوده که از ایران توانسته در این دوره از جشنواره نائل به کسب جایزه شود.

گفتنی است که، مستندهای  کوتاه «بادام تلخ» به کارگردانی «مهناز ابراهیم‌زاده» در بخش «بهترین مستند»، «سمفونی گره‌ها» به کارگردانی «حسین رنجبر شیرازی» در بخش «بهترین تدوین» و «قورقوشوم» به کارگردانی مشترک «حسین نجاری و فاطیما سیاحتی» و تهیه‌کنندگی «سید مجتبی حسینی الموسوی» در بخش «بهترین فیلمبرداری» در 16 امین دوره جشنواره بین‌المللی «Grand OFF» لهستان و مستند کوتاه «فیکا و فیدان» به کارگردانی «دلاور دوستانیان» در دو بخش «بهترین فیلم مستند» و «بهترین تدوین» در 15 امین دوره از این جشنواره کاندید بوده اند.

IRAN FILM PORT (An Iranian Films Agency and Distribution) announces formally and proudly that the documentry named "Austrian Bridge", directed by "Ahmad Azad" and produced by "Rahil Ilka" won an award for Best Cinematography at "17th Grand OFF - World Independent Film Awards" in Poland 2023. This documentry is being distributed by "IRAN FILM PORT" company, under the supervision of "ALIMOHAMMAD EGHBALDAR".

جشنواره بین‌المللی «Grand OFF - World Independent Film Awards» رویدادی است بین‌المللی که با قدمت بالغ بر17 سال، با هدف حمایت از سینمای مستقل و به چالش کشیدن فیلمسازان برای خلق آثار مبتکرانه و تامل برانگیز در مقیاسی جهانی، در لهستان برگزار شده و پذیرای آثار ارسالی از سراسر جهان در سه بخش «مستند»، «انیمیشن» و «داستانی» بوده است.
 
این جشنواره در تاریخ 2 دسامبر 2023 برگزار شده است.
 
در خلاصه داستان این فیلم آمده است که: «روایتی متفاوت و ناگفته از تاریخ پل ورسک، نمادی از تمدن، تاریخ و روابط بین‌المللی میان ایران و اتریش، سوئیس، سوئد، ایتالیا و ...»
 
از عوامل این فیلم می‌توان به: نویسنده و کارگردان: احمد آزاد، تهیه‌کننده: راحیل ایلکا، فیلمبردار: رضا حیدری‌پناه، صدابردار: نیما اشتری، صداگذار: تامی ایل‌بیگی، طراح لباس: مهتاب حمیدی، تدوینگر: محسن محمدی، طراح پوستر: فهیمه حسینی و بازیگران: موژان ایلکا، سمانه گلی، میلاد بهره‌مند و علی بنار اشاره کرد.
 
برای مشاهده وب سایت جشنواره «اینجا» کلیک کنید.
 
 
 
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار