تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اعلام نتايج «بخش مستند» سي و هشتمين دوره «فيلم کوتاه تهران»

اعلام نتایج «بخش مستند» سی و هشتمین دوره «فیلم کوتاه تهران»
+ -

اعلام نتایج «بخش مستند» سی و هشتمین دوره «فیلم کوتاه تهران»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از «روابط عمومی سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه تهران» فیلم های منتخب سی و هشتمین دوره جشنواره «فیلم کوتاه تهران» در «بخش مستند» معرفی شدند.

سی وهشتمین جشنواره بین‌المللی «فیلم کوتاه تهران» 27 مهر تا 2 آبان 1400 (19 تا 24 اکتبر 2021) برگزار می‌شود. این رویداد برای اولین‌باردرتاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شده است.
 
فیلم های راه یافته به بخش داستانی جشنواره شامل:
 

1. «آدم و حوا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رضا دانش‌پژوه از یاسوج

2. «پرواز را به خاطر بسپار» به کارگردانی عمار باستان‌فرد و تهیه‌کنندگی حسین کاکاوند از تهران

3. «تنها نخواهم ماند» به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه‌کنندگی فریبا عرب، یاسر طالبی و الهه نوبخت از ساری

4. «جدا مانده» به کارگردانی اعظم خدارحمی و تهیه‌کنندگی اعظم خدارحمی و انجمن سینمای جوانان ایران از شوشتر

5. «چوب» به کارگردانی مرتضی پایه‌شناس و تهیه‌کنندگی مرتضی شعبانی از تهران

6. «زرافشون» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی رجبیان از ساری

7. «زن پدر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مرتضی فرهادنیا از تهران

8. «شهیق» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی الهام عادلی از تهران

9. «صندلی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدباقر شاهین از اهواز

10. «عروسک» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی الهه اسماعیلی از مشهد

11. «قدرت و کشور» به کارگردانی احسان مهدی‌زاده و تهیه‌کنندگی احسان مهدی زاده و انجمن سینمای جوانان ایران از فردوس

12. «قصه‌های همیشگی» به کارگردانی بابک مجیدی و تهیه‌کنندگی علی‌اکبر نظری از آستارا

13. «قهرمان» به کارگردانی الهام آقالری و تهیه‌کنندگی الهام آقالری و سازمان صداوسیما از قزوین

14. «کوتاه‌قامتان بلند همت» به کارگردانی مریم خدائی و تهیه‌کنندگی محمدمهدی طالبانی از تهران

15. «گوسفندان باید زنده بمانند» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی آرمان قلی‌پور دشتکی از دشتک

16. «ماجرای ماجرا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهداد حقیقی از تهران

17. «مادری از دارخوین» به کارگردانی ایوب مروانی ‌پور و تهیه‌کنندگی امینه بروایه و سازمان صداوسیما از آبادان

18. «مترسک‌ها می‌رقصند» به کارگردانی محسن شیرزایی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از زاهدان

19. «مردی از رش هرمه» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی برهان احمدی از سنندج

20. «مُغیسف» به کارگردانی حدیث جان‌بزرگی و تهیه‌کنندگی حدیث جان‌بزرگی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

21. «میر و مار» به کارگردانی امین پاک پرور و تهیه‌کنندگی آریان عطارپور و سازمان صدا و سیما از تهران

22. «نظیفه» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد صفا از تهران

23. «نفس‌های یک شهر» به کارگردانی محمد طالبی و تهیه‌کنندگی محمدطالبی و سازمان صداوسیما از شازند

24. «هفت سمفونی زاگرس» به کارگردانی پرویز رستمی و تهیه‌کنندگی پرویز رستمی و انجمن سینمای جوانان ایران از مریوان

25. «هم‌مسیر با آب» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهنام تاجمیر ریاحی از اصفهان

 
 
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار