کانال تلگرام درگاه فیلم ایران

نامزدهاي بخش هاي مختلف دهمين جشن مستقل سينماي انيميشن اعلام شد.

نامزدهای بخش های مختلف دهمین جشن مستقل سینمای انیمیشن اعلام شد.

نامزدهای بخش های مختلف دهمین جشن مستقل سینمای انیمیشن اعلام شد.

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از دبیرخانه جشن با  نمایش آثار منتخب انیمیشن در خانه سینما و چندین نشست تخصصی هیات داوران، آثار ذیل به عنوان نامزدهای کسب تندیس دهم به رقابت نهایی راه یافتند.

•  نامزدهای بهترین طراحی صدا

آرمین بهاری برای فیلم پلکان

آرمین بهاری برای فیلم قایم موشک

پیمان واحدی برای فیلم گرسنگی

حسین قورچیان  برای فیلم  گرگم و گله می برم

•  نامزدهای بهترین موسیقی

یوسف قربانی  برای قایم موشک

بهنام مُعیریان برای روباه

فردین خلعتبری و علی قمصری  برای سیم ششم

محمد جعفری  برای گرگم و گله می برم

آرمین بهاری  برای دیدی و بودی، یه روز ابری

•  نامزدهای بهترین فضاسازی

مهدی شیری  برای  شب ترسناک لومو

صادق جوادی و شهرام خوارزمی  برای روباه

امیرهوشنگ معین برای گرگم و گله می برم

•  نامزدهای بهترین انیمیت

صادق جوادی  برای روباه

عباس جلالی یکتا و حجت اعظم پور  برای پسر دریا

لیلا شعبانی نژاد  برای سیم ششم

امیرهوشنگ معین  برای   گرگم و گله می برم

•  نامزدهای بهترین داستان پردازی

پرستو کاردگر برای ایکی

سیامک واحد  برای پلکان

صادق جوادی  برای روباه

زهرا رستم پور  برای گرسنگی

مقداد اخوان  برای مرد دودکشی

•  نامزدهای بهترین شخصیت سازی

رسول شیری و مهدی علی بیگی  برای   شب ترسناک لومو

محمود مختاری  برای بلولوآ

احسان انصاری و بابک نکویی  برای  روبی و جوجه ها، مسافری از فضا

•  نامزدهای بهترین کارگردانی

پرستو کاردگر  برای فیلم ایکی

حسین ملایمی  برای فیلم بدو‌ رستم بدو

صادق جوادی  برای فیلم روباه

•  نامزدهای بهترین سریال

روبی و جوجه ها، مسافری از فضا  به تهیه کنندگی بابک نکویی و بهنود نکویی

او.بی.سی ، شماره 6   به تهیه کنندگی موسسه کارا تدبیر هوشمند

دیدی و بودی، یه روز ابری  به تهیه کنندگی احسان توسلی زاده و حبیب قداره

•  نامزدهای بهترین فیلم کوتاه

آلفابت به تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و‌ تجربی و کیانوش عابدی

ایکی  به تهیه کنندگی   پرستو کاردگر

بدو رستم بدو  به تهیه کنندگی حسین ملایمی

روباه  به تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و صادق جوادی

شب ترسناک لومو  به تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 

سیم ششم  به تهیه کنندگی بهرام عظیمی

گرگم و گله می برم  به تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان   

دهمین جشن بزرگ انیمیشن در روز یکشنبه ساعت 17:30 با حضور هنرمندان جامعه ی انیمیشن ایران در سینما کانون خیابان خالد اسلامبولی برگزار می گردد.
در این مراسم تندیس های آثار برتر انیمیشن در سال 97 به منتخبین اهدا خواهد شد. محمدرضا مقدسیان اجرای مراسم را بر عهده خواهد داشت.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام: 
ایمیل: 
نظر شما: 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت