The most specialized center for distributing films to festivals | درگاه فیلم ایران تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های خارجی

معرفي اعضاي شوراهاي توليد انجمن سينماي جوانان ايران در استان ها (قسمت سوم)

معرفی اعضای شوراهای تولید انجمن سینمای جوانان ایران در استان ها (قسمت سوم)

معرفی اعضای شوراهای تولید انجمن سینمای جوانان ایران در استان ها (قسمت سوم)

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به‌گزارش روابط‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، اعضای شوراهای تخصصی تولید انجمن در دیگر استان ها نیز انتخاب و معرفی شدند. اعضای این شورا در قالب تیمی پنج نفره در هر استان، وظیفه بررسی و تصمیم‌گیری در‌خصوص آثار متقاضی حمایت را طی فرآیندی دو مرحله‌ای برعهده دارند. در مرحله اول بررسی آثار به صورت آنلاین و در مرحله دوم در قالب جلسه‌ای حضوری و به شیوه تعاملی (پیچینگ) برگزار می‌شود.

اسامی اعضای شوراهای تولید سایر استان ها به شرح زیر است:

استان خراسان رضوی: امیر اطهر سهیلی، آرش امیری، بیژن میرباقری، مهدی فرد قادری، محسن رمضان زاده

استان زنجان: رهبر قنبری، سامان سالور، بهمن ارک، پویا نبی، لیلا بیگلی

استان کردستان: ارسلان امیری، جلال نصیری، ماشالله محمدی، ابراهیم سعیدی، سالم صلواتی

استان اردبیل: میردولت موسوی، کریم عظیمی، عارف نامور، حسن قهرمانی، هایده مرادی

استان کهگیلویه و بویر احمد: هوشنگ میرزایی، قدت اله سلیمانی فر، محمد سلیمی راد، سجاد ایمانی، رضا دانش پژوه

استان بوشهر: سید رضا صافی، داریوش غریب زاده، نصیر درویشوند، مسعود نجف پور، مهدی انصاری

استان گلستان: مهرداد اسکویی، مسعود امامی، پناه برخدا رضایی، محمدرضا  کیوانفر، اشکان اشکانی

استان مرکزی: سعید شاه حسینی، محمود زنده‌نام، مهدی اسدی، نادره ترکمانی، ابوالفضل جلیلی

استان همدان: مجید برزگر، امید وفایی، مجید گرجیان، مهرداد زاهدیان، بردیا یادگاری.

استان یزد: رقیه توکلی، حسن نقاشی، حسین روشن بخش، طوفان نهان قدرتی، مسعود آستانداری

استان اصفهان: محسن امیریوسفی، سیاوش گلشیری، سیدمهدی موسوی، عزت‌الله پروازه و علی‌محمد قاسمی

استان ایلام: مهدی نورمحمدی، اشکان احمدی، آزاد محمدی، غلامرضا نعمت‌پور، مرتضی جذاب

استان قم: حسین نمازی، روح‌الله مولوی، علی بی‌طرفان، داوود جلیلی، فاطمه علیمرادی

استان مازندران: آذر محمودی، محمد محمدی، رمضانعلی محمدی، یاسر خیر، محمدعلی سعیدی

استان هرمزگان: علی خائف، محمود شهبازی، امید عبدالهی، رضا سبحانی، محمود رحمانی

استان چهارمحال و بختیاری: فرامک سلیمانی، شهرام فرجی، شهرام ابراهیمی، رامتین لوافی، فریدون نجفی

استان خوزستان: فرهاد پروین، حمید آل حمودی، مجید عیدان، محمد فرطوسی، مرجان اشرفی زاده

استان سیستان و بلوچستان: حسین ریگی، مهدی رخشانی، مهدی نجارپبشه، مهدی باقری، کاوه مظاهری

استان فارس: کریم لک زاده، سهیل امیرشریفی، محمدرضا حق نگهدار، لیلا گله داران، نادعلی شجاعی

استان لرستان: فرود عوض پور، محمد حدادی، میرعباس خسروی نژاد، احمد کاوند، مسعود حاتمی

برای مشاهده ی قسمت اول و دوم شوراهای تولید انجمن کلیک کنید.

لینک کوتاه و استاندارد: iranfilmport.com/295
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام: 
ایمیل: 
نظر شما: