کانال تلگرام درگاه فیلم ایران

اعلام برگزيدگان جشنواره فيلم کوتاه دانش آموزي فرهنگ

اعلام برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی فرهنگ

اعلام برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی فرهنگ

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از پایگاه خبری فیلم کوتاه، این جشنواره با اکران 9 فیلم کوتاه داستانی و 8 فیلم کوتاه مستند به پایان رسید. همه فیلمسازان حاضر در این جشنواره در دوره ابتدای و پایه‌های پنجم وششم در حال تحصیل هستند.
سحر درویش زاده دبیر جشنواره درباره نحوه پذیرش و ساخت فیلم‌های حاضر در جشنواره گفت: بعد از اعلام فراخوان مدارس غیر دولتی پسرانه فرهنگ 97 فیلم نامه به دبیر خانه جشنواره ارسال شد که از این بین 17 فیلم نامه کوتاه مستند و داستانی توسط داوران جشنواره انتخاب و به مرحله تولید رسید.
سلمان وکیلی رییس هیات داوران جشنواره برگزیدگان این جشنواره را به شرح زیر اعلام کرد:
جایزه بهترین فیلم داستانی به فیلم حقیقت زندگی من ساخته بردیا هاشمی و جایزه بهترین فیلم مستند به فیلم من علیرضا هستم ساخته مهدی معصومی رسید. همچنین مسیحا الیاسی و پوریا پرستار لویی نیز به ترتیب تندیس یک و دو بهترین بازیگری این جشنواره را دریافت کردند.
محمد قورچی بیگی مدیر جشنواره و موسس مدارس غیر دولتی پسرانه فرهنگ از این رویداد ابراز رضایت کرد و گفت: این جشنواره در راستای بالا بردن اعتماد به نفس کودکان و نوجوانان و توانمند نمودن آنان در کسب مهارتهای زندگی صورت گرفت. همچنین ساختن فیلم‌های کوتاه توسط دانش آموزان یکی از مهمترین عناصر اثر گذار در مهارت‌های تحصیلی و تربیتی بوده که آموزش را از حالت نظری محض خارج نموده و موجبات تولید دانش مولد که همان خلاقیت کودکان است هدایت می‌کند.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت