کانال تلگرام درگاه فیلم ایران

فهرست کامل برندگان «اسکار 2019»

فهرست کامل برندگان «اسکار 2019»

فهرست کامل برندگان «اسکار 2019»

به گزارش «درگاه فیلم ایران»، مراسم نود و یکمین دوره جوایز اسکار بامداد امروز آغاز و برندگان این دوره از جوایز اسکار در مراسمی که برای اولین بار طی 30 سال اخیر بدون مجری برگزار می شود، معرفی شدند. 

لیست نامزدهای هر رشته و برندگان این دوره به شرح ذیل می باشد:

بهترین فیلم

“Black Panther”
“BlacKkKlansman”
“Bohemian Rhapsody”
“The Favourite”
“Green Book”
“Roma”
“A Star Is Born”
“Vice”

بهترین کارگردانی
"Spike Lee, “BlacKkKlansman
"Pawel Pawlikowski, “Cold War
"Yorgos Lanthimos, “The Favourite
"Alfonso Cuarón, “Roma
"Adam McKay, “Vice


بازیگر مرد نقش اصلی
"Christian Bale, “Vice
"Bradley Cooper, “A Star Is Born
"Willem Dafoe, “At Eternity’s Gate
"Rami Malek, “Bohemian Rhapsody
"Viggo Mortensen, “Green Book

بازیگر زن نقش اصلی
"Yalitza Aparicio, “Roma
"Glenn Close, “The Wife
"Olivia Colman, “The Favourite
"Lady Gaga, “A Star Is Born
"Melissa McCarthy?, “Can You Ever Forgive Me

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل
"Mahershala Ali, “Green Book
"Adam Driver, “BlacKkKlansman
"Sam Elliott, “A Star Is Born
"Richard E. Grant?, “Can You Ever Forgive Me
"Sam Rockwell, “Vice

بهترین بازیگر زن نقش مکمل
"Amy Adams, “Vice
"Marina de Tavira, “Roma
"Regina King, “If Beale Street Could Talk
"Emma Stone, “The Favourite
"Rachel Weisz, “The Favourite


بهترین انیمیشن
“Incredibles 2,” Brad Bird
“Isle of Dogs,” Wes Anderson
“Mirai,” Mamoru Hosoda
“Ralph Breaks the Internet,” Rich Moore, Phil Johnston
“Spider-Man: Into the Spider-Verse,” Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman

بهترین مستند
“Free Solo,” Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi
“Hale County This Morning, This Evening,” RaMell Ross
“Minding the Gap,” Bing Liu
“Of Fathers and Sons,” Talal Derki
“RBG,” Betsy West, Julie Cohen

بهترین فیلم کوتاه
“Detainment,” Vincent Lambe
“Fauve,” Jeremy Comte
“Marguerite,” Marianne Farley
“Mother,” Rodrigo Sorogoyen
“Skin,” Guy Nattiv

بهترین انیمیشن کوتاه
“Animal Behaviour,” Alison Snowden, David Fine
“Bao,” Domee Shi
“Late Afternoon,” Louise Bagnall
“One Small Step,” Andrew Chesworth, Bobby Pontillas
“Weekends,” Trevor Jimenez

بهترین مستند کوتاه
“Black Sheep,” Ed Perkins
“End Game,” Rob Epstein, Jeffrey Friedman
“Lifeboat,” Skye Fitzgerald
“A Night at the Garden,” Marshall Curry
“Period. End of Sentence.,” Rayka Zehtabchi

بهترین تدوین
“BlacKkKlansman,” Barry Alexander Brown
“Bohemian Rhapsody,” John Ottman
“Green Book,” Patrick J. Don Vito
“The Favourite,” Yorgos Mavropsaridis
“Vice,” Hank Corwin

بهترین تدوین صدا
“Black Panther,” Benjamin A. Burtt, Steve Boeddeker
“Bohemian Rhapsody,” John Warhurst
“First Man,” Ai-Ling Lee, Mildred Iatrou Morgan
“A Quiet Place,” Ethan Van der Ryn, Erik Aadahl
“Roma,” Sergio Diaz, Skip Lievsay

بهترین میکس صدا:
“Black Panther”
“Bohemian Rhapsody”
“First Man”
“Roma”
“A Star Is Born”

بهترین فیلم خارجی
(Capernaum” (Lebanon"
(Cold War” (Poland"
(Never Look Away” (Germany"
(Roma” (Mexic"

(Shoplifters” (Japan"


بهترین موسیقی متن اریجینال
“BlacKkKlansman,” Terence Blanchard
“Black Panther,” Ludwig Goransson
“If Beale Street Could Talk,” Nicholas Britell
“Isle of Dogs,” Alexandre Desplat
“Mary Poppins Returns,” Marc Shaiman, Scott Wittman

بهترین آواز اریجینال
“All The Stars” from “Black Panther” by Kendrick Lamar, SZA
“I’ll Fight” from “RBG” by Diane Warren, Jennifer Hudson
“The Place Where Lost Things Go” from “Mary Poppins Returns” by Marc Shaiman, Scott Wittman
“Shallow” from “A Star Is Born” by Lady Gaga, Mark Ronson, Anthony Rossomando, Andrew Wyatt and Benjamin Rice
“When A Cowboy Trades His Spurs For Wings” from “The Ballad of Buster Scruggs” by Willie Watson, Tim Blake Nelson

بهترین فیلمنامه‌ی اریجینال
The Favourite,” Deborah Davis, Tony McNamara"
First Reformed,” Paul Schrader"
Green Book,” Nick Vallelonga, Brian Currie, Peter Farrelly"
Roma,” Alfonso Cuarón"

Vice,” Adam McKay"


بهترین فیلمنامه‌ی اقتباس شده
“The Ballad of Buster Scruggs,” Joel Coen , Ethan Coen
“BlacKkKlansman,” Charlie Wachtel, David Rabinowitz, Kevin Willmott, Spike Lee
“Can You Ever Forgive Me?,” Nicole Holofcener and Jeff Whitty
“If Beale Street Could Talk,” Barry Jenkins
“A Star Is Born,” Eric Roth, Bradley Cooper, Will Fetters

بهترین فیلمبرداری

Cold War, Lukasz Zal

The Favourite, Robbie Ryan

Never Look Away, Caleb Deschanel

Roma, Alfonso Cuarón

A Star Is Born, Matthew Libatique


بهترین طراحی تولید
“Black Panther,” Hannah Beachler
“First Man,” Nathan Crowley, Kathy Lucas
“The Favourite,” Fiona Crombie, Alice Felton
“Mary Poppins Returns,” John Myhre, Gordon Sim
“Roma,” Eugenio Caballero, Bárbara Enr??quez

بهترین گریم و آرایش مو
“Border”
“Mary Queen of Scots”
“Vice”

بهترین طراحی لباس
“Ballad of Buster Scruggs”
“Black Panther,” Ruth E. Carter
“The Favourite,” Sandy Powell
“Mary Poppins Returns,” Sandy Powell
“Mary Queen of Scots,” Alexandra Byrne

بهترین جلوه‌های ویژه
“Avengers: Infinity War”
“Christopher Robin”
“First Man”
“Ready Player One”
“Solo: A Star Wars Story”

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام: 
ایمیل: 
نظر شما: 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت