کانال تلگرام درگاه فیلم ایران

منتخبين جشنواره منطقه اي انجمن سينماي جوانان ايران - اردبيل

منتخبین جشنواره منطقه ای انجمن سینمای جوانان ایران - اردبیل

منتخبین جشنواره منطقه ای انجمن سینمای جوانان ایران - اردبیل

1-  در بخش فیلمنامه 
 
دیپلم افتخار و مبلغ 000/000/10 ریال اهدا می شود به امیر رضا جلالیان برای فیلم داستانی مجازات از قزوین 
دیپلم افتخار و مبلغ 000/000/10 ریال اهدا می شود به محسن مهری دروئی برای فیلم تجربی زندگی  به خاطر ایده درخشان از قزوین 
 
2-  در بخش تصویربرداری 
از میان 5 کاندید 
- مسعود امینی تیرانی برای فیلم آدم پران 
- حمید مهرافروز برای فیلم بازگشت 
- علی عظیم زاده طهرانی برای فیلم سفید 
- عارف نامور برای فیلم زندگی 
- علی عظیم زاده طهرانی برای فیلم خاموشی 
 
تندیس جشنواره و مبلغ  000/000/25ریال اهدا می شود به عارف نامور برای فیلم تجربی زندگی از قزوین 
 
3-  در بخش تدوین 
از میان 5 کاندید 
 
- محسن مهری دروئی و نسیم همتی برای فیلم زندگی 
- عماد خدابخش برای فیلم آدم پران 
- میثم صمدی برای فیلم سالمون 
- حسام الدین ظریف برای فیلم سفید 
- شهریار پورسیدیان برای فیلم بازگشت 
 
دیپلم افتخار و مبلغ 000/000/10 ریال اهدا می شود به میثم صمدی برای فیلم داستانی سالمون از مشهد 
تندیس جشنواره و مبلغ  000/000/25ریال اهدا می شود به عماد خدابخش برای فیلم داستانی آدم پران از قزوین 
 
4-  در بخش صدا 
از میان 5 کاندید 
- جاوید حسینی و حسین قورچیان برای فیلم بازگشت 
- هادی معنوی پور و حسین قورچیان برای فیلم آدم پران 
- بهروز شهامت برای فیلم درون چهارچوب 
- محسن طیبی و سلمان ابوذر برای فیلم خاموشی 
- احمد محمدی و حسام الدین ظریف برای فیلم سفید 
 
تندیس جشنواره و مبلغ  000/000/25ریال اهدا می شود به جاوید حسینی صدابردار و  حسین قورچیان صداگذار فیلم داستانی  بازگشت از رشت 
 
5- در بخش بهترین فیلم پویانمایی 
از میان 4 کاندید 
 
- مهدی صادقی راد برای فیلم قوری 
- جعفر صیادی برای فیلم درون یک چارچوب 
- شفیقه آسانی برای فیلم رویای بیداری 
- آرمین دانشور برای فیلم دریاوار 
 
دیپلم افتخار و مبلغ 000/000/10 ریال اهدا می شود به شفیقه آسانی برای فیلم رویای بیداری از مشهد 
تندیس جشنواره و مبلغ  000/000/30ریال اهدا می شود به جعفر صیادی برای  فیلم درون یک چارچوب از  زنجان 
 
6- در بخش بهترین فیلم مستند 
از میان 4 کاندید 
 
- گل اندام صفری برای فیلم زورآباد 
- دلاور دوستانیان برای فیلم داستان فیکا و فیدان 
- احسان کمالی برای فیلم قارلاواج 
- فرحبخش فرهیدنیا برای فیلم رقص تندیس 
 
 
دیپلم افتخار و مبلغ 000/000/10 ریال اهدا می شود به احسان کمالی برای فیلم قارلاواج از بجنورد 
تندیس جشنواره و مبلغ  000/000/30ریال اهدا می شود به  دلاور دوستانیان برای فیلم فیکا و فیدان از قزوین 
 
7-  در بخش بهترین فیلم تجربی 
از میان 2 کاندید 
- محسن احراری برای فیلم به خاطر اِلِنی 
- محسن مهری دروئی برای فیلم زندگی 
- سمیرا قمبریان و حسین جعفری ازغندی برای فیلم نک 
 
تندیس جشنواره و مبلغ  000/000/30ریال اهدا می شود به محسن مهری دروئی  برای فیلم زندگی از قزوین 
 
8- در بخش بهترین فیلم داستانی 
از میان 5 کاندید 
 
- امیررضا جلالیان برای فیلم آدم پران 
- شهریار پورسیدیان برای فیلم بازگشت 
- سجاد مشتاق و علی محمودی برای فیلم سفید 
- سعید ولی زاده برای فیلم خاموشی 
- افشین اخلاقی فیض آثار برای فیلم سالمون 
 
دیپلم افتخار و مبلغ 000/000/10 ریال به خاطر تلاش برای خلق فضای تصویری با نگاهی به ادبیات نمایشی اهدا می شود به سجاد مشتاق و علی محمودی برای فیلم سفید از مشهد 
تندیس جشنواره و مبلغ  000/000/35 ریال اهدا می شود به امیررضا جلالیان برای فیلم آدم پران از قزوین 
 
9- در بخش استعداد جوان 
 
تندیس جشنواره و مبلغ  000/000/20ریال اهدا می شود به مجتبی رضائی برای  فیلم مستند بی سایگان از بجنورد 
 
 
13- جایزه بزرگ جشنواره 
از میان 5 کاندید 
- میثم جمالی برای فیلم آدم پران 
- شهریار پورسیدیان برای فیلم بازگشت 
- معین تک روستا و علیرضا رحیم زاده برای فیلم زندگی 
- مجتبی کیمیایی برای فیلم سفید 
- افشین اخلاقی فیض آثار سالمون 
تندیس جشنواره و مبلغ  000/000/50 ریال اهدا می شود به معین تک روستا و علیرضا رحیم زاده برای فیلم زندگی از قزوین 
 
- دیپلم افتخار و مبلغ 000/000/10 ریال اهدا می شود به لیلا نوروزی برای فیلم داستانی قارایول از اردبیل به خاطر تلاش برای خلق فضای شاعرانه با نگاهی زنانه 
 
------------------------------------------------------------- 
بخش فیلمنامه 
 
1- لوح تقدیر و مبلغ 000/000/10ریال اهدا می شود به " رضا رادجو " برای فیلمنامه "دست راستش را بریدند" از ساری 
2- لوح تقدیر و مبلغ 000/000/10 ریال اهدا می شود به " امیررضا توحیدی " برای فیلمنامه " درس بزرگ "                         از مشگین شهر 
3- لوح تقدیر و مبلغ 000/000/15 ریال

به عنوان نفر سوم اهدا می شود به " مهسا طالبی رستمی"  برای فیلمنامه " حسِ گوشت"  از  بهشهر 
4- دیپلم افتخار و مبلغ 000/000/20 ریال به عنوان نفر دوم اهدا می شود به "حمید عزیزی" برای فیلمنامه " بایراملیق (عیدی) " از  اردبیل 
5- تندیس جشنواره و مبلغ 000/000/25 ریال به عنوان نفر اول اهدا می شود به "رضا مویدی عراقی" برای فیلمنامه            " مرز" از لاهیجان 
6- دیپلم افتخار فیلمنامه اقتباسی و مبلغ 000/000/10 ریال اهدا می شود به " عطا مجابی " برای فیلمنامه " جناکات"               از  قزوین 
7-  تندیس جشنواره ، مبلغ 000/000/20 ریال جایزه نقدی به عنوان بهترین فیلمنامه اقتباسی اهدا می شود به " امیر کرمی " برای فیلمنامه " آبگیر" از  زنجان 
------------------------------------------- 
بخش عکس 
 
1- لوح تقدیر و مبلغ 000/000/10 ریال اهدا می شود به شیوا کاکاوند  برای عکس " خیال زمین " از قزوین 
2- لوح تقدیر و مبلغ 000/000/10 ریال اهدا می شود به مجید خالقی مقدم  برای عکس " شور حسینی " از خلخال 
3- لوح تقدیر  و مبلغ 000/000/15 ریال به عنوان عکس سوم  اهدا می شود به  مهران میرزایی برای مجموعه آثار ایشان از مشهد 
4- دیپلم افتخار و مبلغ 000/000/20 ریال به عنوان عکس دوم اهدا می شود به  محسن کابلی برای عکس های                               " خواب برفی" و " راحله "  از  گرگان 
5- تندیس جشنواره و مبلغ 000/000/25 ریال به عنوان عکس اول  اهدا می شود به علیرضا رحمانی از  تاکستان 
6- لوح تقدیر و مبلغ000/000/10 ریال به عنوان بهترین استعداد جوان بخش عکس اهدا می شود به اردلان حسنعلی زاده برای عکس "همکاری" از قوچان 
7- لوح تقدیر و مبلغ 000/000/10 ریال  اهدا می شود به پروین بهرامی برای مجموعه عکس " به همین سادگی " از  اردبیل 
8- تندیس جشنواره و مبلغ 000/000/30 ریال به عنوان بهترین مجموعه عکس اهدا می شود به محمود بازدار برای مجموعه عکس های "حیات یک اجتماع" و " لطفا بر روی تصاویر مطلب ننویسید" از  مشهد

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام: 
ایمیل: 
نظر شما: 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت