The most specialized center for distributing films to festivals | درگاه فیلم ایران تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های خارجی

فيلم‌هاي بخش مسابقه جشنواره منطقه‌اي انجمن سينماي جوانان اردبيل- مشگين‌شهر معرفي شدند

فیلم‌های بخش مسابقه جشنواره منطقه‌ای انجمن سینمای جوانان اردبیل- مشگین‌شهر معرفی شدند

فیلم‌های بخش مسابقه جشنواره منطقه‌ای انجمن سینمای جوانان اردبیل- مشگین‌شهر معرفی شدند

اسامی 59 فیلم‌ راه‌یافته به بخش مسابقه شصت ویکمین جشنواره سینمای جوان اردبیل- مشگین‌شهر در چهار بخش تجربی، پویانمایی، مستند و داستانی اعلام شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دبیرخانه شصت ویکمین جشنواره سینمای جوان اردبیل- مشگین‌شهر اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه این رویداد منطقه‌ای را اعلام کرد. 
29 فیلم در بخش داستانی، 13 فیلم در بخش مستند، 9 پویانمایی و 8 فیلم در بخش تجربی این جشنواره رقابت می‌کنند.
اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شرح زیر است:

بخش داستانی

1 وحشی مجتبی رضائی بجنورد
2 طرف دیگر باد سیدوحید سیدحسینی مشهد
3 خاموشی سعید ولی زاده مشهد
4 گوشه‌ها و زاویه‌ها مجتبی حیدری جبار اوجاقلو زنجان
5 هفت ضلعی مهرداد فخرپور کرج
6 شکاف داود عباسی کرج
7 امفتامین سامان اکبری کرج
8 شاه رخ یاسر خیّر ساری
9 آدم پران امیر رضا جلالیان قزوین
10 منده سنه یازیرام (به تو می نویسم) حمید عزیزی اردبیل
11 بازگشت شهریار پورسیدیان رشت
12 برگها میبارند میثم پورجعفری کسمایی رضوانشهر
13 تعامل محمدمهدی حسین‌وردی قزوین
14 ماهی کوچولو علیرضا محزون آستانه اشرفیه
15 مجازات شهرام رحیمی قزوین
16 زنده به گور سیدحسن حسینی قزوین
17 پیرمرد و سرباز سلمان عباسی اردبیل
18 بازگشته شبنم طارمی زنجان
19 رکم محمد مقیم‌پور بیژنی بابل
20 جذام علی‌محمد اقبالدار رشت
21 سالمون افشین اخلاقی فیض آثار مشهد
22 پیری به نام مرد مجید علیزاده – لیلا عدلی اردبیل
23 اجکت شهنام سجودی‌زاده اردبیل
24 کارما عرشیا زینعلی تالش
25 به همین سادگی تدفین یک رویا کسری حقیقی گرگان
26 آیت احمد سلیمانیان اردبیل
27 سفید سجاد مشتاق – علی محمودی مشهد
28 قارا یول لیلا نوروزی اردبیل
29 غفلت محمدرضا مجلسی رشت

بخش مستند


1 سلفی با نیلوفر افشین آذریان تنکابن
2 بی سایگان مجتبی رضائی بجنورد
3 داستان فیکا و فیدان دلاور دوستانیان قزوین
4 باران آباد رضا غلامی مطلق بجنورد
5 من نجس نیستم علی حسینی صدر زنجان
6 ورسک مهدی کتابی خدابنده
7 آرزلار آغاجی مهدی شاداب – مریم صبوری اردبیل
8 باغ نشاط احمد انصاری نیشابور
9 لالایی عبدالله عزیزی اردبیل
10 الف = بای زمان سیدرضا موسوی مشگین‌شهر
11 زورآباد گل اندام صفری قزوین
12 قارلاواج احسان کمالی بجنورد
13 رقص تندیس فرحبخش فرهیدنیا ساری

بخش پویانمایی


1 قوری مهدی صادقی‌راد مشگین‌شهر
2 درون یک چارچوب جعفر صیادی زنجان
3 یین و یانگ علی علیزاده قزوین
4 رؤیای بیداری شفیقه آسانی مشهد
5 بالزی سید محسن پورمحسنی شکیب رشت
6 سورمه لی قیز )دختر سیاه چشم ) داور نجفی اردبیل
7 دریاوار ارمین دانشور اردبیل
8 مگس محسن جعفری اردبیل
9 دزد پیمان محسن‌زاده اردبیل

بخش تجربی


1 خلاصیدگی افشین عموزاده لیچایی رشت
2 12 چشم پیمایی در شهر علی علیزاده قزوین
3 زندگی محسن مهری‌دروئی قزوین
4 بیگ بنگ پوریا فراهانی کرج
5 وادی موران عیسی بابایی نوشهر
6 به خاطر اِلِنی محسن احراری چالوس
7 مردی که می‌خواست یک اسطوره باشد حسین حبیبی‌اصل اردبیل
8 نَک سمیرا قمبریان- حسین جعفری ازغندی تربت حیدریه


شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان از تاریخ 23 الی 26 مردادماه به مدت چهار روز در استان اردبیل، شهر مشگین‌شهر با حضور استان‌های گیلان، زنجان، قزوین، البرز، مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و اردبیل توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برگزار می‌شود.

لینک کوتاه و استاندارد: iranfilmport.com/16
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام: 
ایمیل: 
نظر شما: