کانال تلگرام درگاه فیلم ایران

اسامي آثار راه‌يافته به مسابقه‌ي يازدهمين جشنواره پويانمايي

اسامی آثار راه‌یافته به مسابقه‌ی یازدهمین جشنواره پویانمایی

اسامی آثار راه‌یافته به مسابقه‌ی یازدهمین جشنواره پویانمایی

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، هیئت انتخاب یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران، 583 فیلم رسیده به بخش مسابقه ایران و 1004 فیلم رسیده به بخش مسابقه بین‌الملل را بازبینی کرد. 

بر این اساس، اسامی پویانمایی‌های‌ ایرانیِ راه یافته به بخش مسابقه ایران شامل آثار پویانمایی، دانشجویی، دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی و آثار بلند و بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره شامل آثار پویانمایی، دانشجویی و بلند اعلام شد. هیئت انتخاب این دوره از جشنواره، در پایان 127 اثر شامل 99 اثر پویانمایی، 16 اثر دانشجویی، 11 اثر دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی و 1 فیلم بلند راه یافته به بخش مسابقه ایران را معرفی کرد.

در عین حال، از بین همین آثار ایرانی اسامی 27 فیلم‌ پویانمایی، 6 فیلم دانشجویی و 1 فیلم بلند و همچنین از بین آثار خارجی نیز اسامی 154 اثر شامل 106 پویانمایی، 46 اثر دانشجویی و 2 فیلم بلند به بخش مسابقه‌ بین‌الملل این جشنواره اعلام شد.

هیئت انتخاب این دوره از جشنواره را اسماعیل شرعی، محمد خیراندیش، امید خوش‌نظر، رضا منتظری‌مقدم، مریم خلیل‌زاده، بابک نکویی و علی نوری‌اسکوئی تشکیل می‌دهند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به نشانی www.tehran-animafestival.ir اسامی آثار راه‌یافته به بخش مسابقه‌ی ایران و بین‌الملل را دریافت کنند.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از 12 تا 16 اسفند 1397 در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برگزار می‌شود.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت