کانال تلگرام درگاه فیلم ایران

حضور فيلم «داهول» احمد آخوندي در ليست نهايي جشنواره نوستالژيا 2021

حضور فیلم «داهول» احمد آخوندی در لیست نهایی جشنواره نوستالژیا 2021
+ -

حضور فیلم «داهول» احمد آخوندی در لیست نهایی جشنواره نوستالژیا 2021

به گزارش «درگاه فیلم ایران» فیلم کوتاه «داهول» به کارگردانی و تهیه کنندگی «احمد آخوندی» در لیست نهایی (فینالیست‌ها) فیلم‌های کوتاه جشنواره ایتالیایی نوستالژیا 2021 قرار گرفت. این فیلم کوتاه توسط «درگاه فیلم ایران» به مدیریت «علیمحمد اقبالدار» پخش بین المللی می شود.

این جشنواره بین المللی در سال 2019 در شمال ایتالیا، مستقل از هر نهاد دولتی و مذهبی با هدف ترویج تولیدات سینمایی به پا عرصه ظهور نهاد. این جشنواره در سه بخش فیلمنامه، فیلم های کوتاه و بلند اقدام به پذیرش آثار کرده بود و در تاریخ 21 سپتامبر 2021 برگزار خواهد شد. جشنواره فیلم نوستالژیا شامل سه بخش فیلمنامه، فیلم بلند و فیلم کوتاه است که بخش فیلم کوتاه نیز شامل 2 بخش رقابتی و غیررقابتی است. در دومین دوره این جشنواره، 1472 اثر شامل فیلمنامه و فیلم کوتاه و بلند داستانی به دبیرخانه ارسال شد که از بین آنها، 3 فیلمنامه، 7 فیلم سینمایی و 45 فیلم کوتاه انتخاب شده‌اند.

گفتنی است که فیلم کوتاه «با چشم دل» علی کیهانی که توسط «درگاه فیلم ایران» پخش بین المللی می شود، نیز در مرحله پیش از فینال در این فستیوال ایتالیایی نیز حضور داشته است. (جهت مشاهده خبر قبلی اینجا کلیک کنید)

 

 

لیست کامل فیلم های راه یافته به شرح زیر می باشد:

1- «قدم یازدهم» مریم کشکولی نیا/ ایران
2- «بوس کرونایی» حمیدرضا حسنی/ اتریش
3- «روی لبه» مرضیه کمیابی/ کانادا
4- «تن ها» مروارید کاشیان/ ایران
5- «شورشی» پی یر فیلیپ شوونی/ کانادا
6- «زمین خانه است» نومان نومن/ تونس
7- «تخت آبی» علیرضا کاظمی پور/ کانادا
8- «شستشو» الکس فاتح نیا/ سوئد
9- «پیروی» علیرضا میرزایی/ فرانسه
10- «بابا» محمد کیوان مرز/ ایران
11- «کلاف» ملیحه غلامزاده، ایران
12- «عشق سگی» نیما توفیقی/ فرانسه
13- «به آقای فرهادی» علی نجفی/ ایران
14- «خانه» فاطمه حسینی/ آمریکا
15- «برادر» بِپه توفارولو/ ایتالیا
16- «ملاقات» آزاده موسوی/ ایران
17- «کپسول» رودرگو سوپنا و ژوآنا سولنادو/ اسپانیا
18- «شاهد» علی عسگری/ ایران
19- «تُف» آرمین رحیمیان و عماد امامی نیا/ ایران
20- «113» ندا آصف/ ایران
21- «امتحان» سونیا حداد/ ایران
22- «جنگ بازی» مهرنوش فطرت و ژان اپل/ ایران
23- «پاندای قرمز» علی پاک نیا/ ایران
24- «کوید 19» فرزانه قبادی/ ایران
25- «کمک» بهزاد هاتف/ ایران
26- «رقص عشق» محمد فرج زاده/ ایران
27- «ما ونیز نیستیم» کمیل سهیلی/ ایران
28- «گاو آمریکایی» فاطمه طوسی/ ایران
 
فیلم های کوتاه بخش خارج از مسابقه:
1- بادبادک ها، سید پیام حسینی/ ایران
2- پرواز ماهی ها، محمد توریواریان/ ایران
3- مدادرنگی های شکسته، آبتین امیری/ ایران
4- انسولین، مجید رضا دهقانی تفتی/ ایران
5- «تولد آن دو مرحوم» علی صادقیان
6- «مثل هر روز» آرزو زرگر
7- «دشنه» سامان تفرشی
8- «زیر تخت» مهدی شاهسواری
9- «خاطرات زمستان» زهرا کبابیان و امیرمهدی صفدری
10- «کالیما» اشکان احمدی
11- «سالمندان» پریسا صدائی آذر و رامین فرزانه
12- «از این به بعد» عاطفه رحمانی
13- «نوه» محسن حبیبی و مصطفی دریادار
14- «داهل» احمد آخوندی
15- «پست دو تا چهار» علی زارع کار
16- «زبان سنگی» رضا ساویس
17- «خدای کاغذی» دانیال محمود نیا
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت